Grøvan, Hans Fredrik

Grøvan, Hans Fredrik (1953-)

Parti:
Kristelig Folkeparti
Representant for
Vest-Agder 2017-2021
Medlem
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
6 år, 14 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Den utvidede utenriks- og forsvarskomité

Medlem
29.01.2019 - 30.09.2021

Utdannings- og forskningskomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Kristelig Folkeparti

Leder gruppestyret
29.01.2019 - 30.09.2021

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle