Bjørke, Nils T.

Bjørke, Nils T. (1959-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Hordaland 2017-2021
Andre nestleder
Kontroll- og konstitusjonskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 355 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Stortinget

Fjerde visepresident
07.10.2017 - 30.09.2019

Kontroll- og konstitusjonskomiteen

Andre nestleder
17.10.2017 - 30.09.2021

Representantforslag

Lenkje til å sjå alle

Spørsmål til statsrådane

frå representanten
frå representanten
frå representanten

Saksordførar i saker

Lenkje til å sjå alle