Breivik, Terje

Breivik, Terje (1965-)

Parti:
Venstre
Representant for
Hordaland 2017-2021
Medlem
Arbeids- og sosialkomiteen
Ansiennitet:
6 år, 17 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Arbeids- og sosialkomiteen

Medlem
30.01.2018 - 30.09.2021

Den utvidede utenriks- og forsvarskomité

Medlem
18.01.2018 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Venstre

Leder gruppestyret
18.01.2018 - 30.09.2021

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle