Aasrud, Rigmor

Aasrud, Rigmor (1960-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Oppland 2021-2025
Medlem
Utenriks- og forsvarskomiteen
Ansiennitet:
12 år, 120 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Den utvidede utenriks- og forsvarskomité

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Utenriks- og forsvarskomiteen

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Valgkomiteen

Medlem
09.10.2021 - 30.09.2025

Arbeiderpartiet

Leder gruppestyret
13.10.2021 - 30.09.2025

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle