Elvestuen, Ola

Elvestuen, Ola (1967-)

Parti:
Venstre
Representant for
Oslo 2017-2021
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
7 år, 167 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Finanskomiteen

Medlem
17.03.2020 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
06.02.2020 - 30.09.2021

Venstre

Nestleder gruppestyret
29.01.2020 - 30.09.2021

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle