Nævra, Arne

Nævra, Arne (1953-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Buskerud 2017-2021
Medlem:
Transport- og kommunikasjonskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 74 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 07.12.1953

Stortingsperiodar

  • Representant nr 9 for Buskerud, 2017 - 2021, SV.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjonar

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon for arktisk parlamentarisk samarbeid, 26.10.2017 - 30.09.2021