Mossleth, Siv

Mossleth, Siv (1967-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Nordland 2017-2021
Medlem:
Transport- og kommunikasjonskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 74 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 04.04.1967

Stortingsperioder

  • Representant nr 7 for Nordland, 2017 - 2021, Sp.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Varamedlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Medlem, Stortingets delegasjon til Organisasjonen for sikkerhet og samarbeid i Europas (OSSEs) parlamentariske forsamling, 07.11.2017 - 20.11.2017
    Leder, Stortingets delegasjon til Organisasjonen for sikkerhet og samarbeid i Europas (OSSEs) parlamentariske forsamling, 20.11.2017 - 30.09.2021