Mathisen, Øystein

Mathisen, Øystein (1991-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Nordland 2021-2025
Medlem
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 62 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 17.03.1991

Stortingsperiodar

  • Representant nr 7 for Nordland, 2021 - 2025, A.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Utdannings- og forskningskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Medlem, Stortingets delegasjon for arktisk parlamentarisk samarbeid, 28.10.2021 - 30.09.2025