Bastholm, Une

Bastholm, Une (1986-)

Parti:
Miljøpartiet De Grønne
Representant for
Oslo 2017-2021
Medlem
Energi- og miljøkomiteen
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
3 år, 19 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 14.01.1986

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 1 for Oslo, 2013 - 2017, MDG.
  • Representant nr 11 for Oslo, 2017 - 2021, MDG.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Medlem, Energi- og miljøkomiteen, 01.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Fullmaktskomiteen, 02.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Den utvidede utenriks- og forsvarskomité, 12.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Finanskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i spesialkomitear, interne styre og utval, m.m.

  • 2017-2021

    Medlem, Den særskilte komité for å behandle spesielle saker vedrørende korona-krisen, 16.03.2020 - 30.09.2021

Verv

Tillitsverv i organisasjonar

  • Medlem Brukerrådet for representantordninger frå 2017