Marhaug, Sofie

Marhaug, Sofie (1990-)

Parti:
Rødt
Representant for
Hordaland 2021-2025
Andre nestleder
Energi- og miljøkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 58 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Energi- og miljøkomiteen

Andre nestleder
21.10.2021 - 30.09.2025

Valgkomiteen

Medlem
09.10.2021 - 30.09.2025

Stortingets delegasjon til Nordisk råd

Varamedlem
28.10.2021 - 30.09.2022

Biografi

Personalia

  • Fødd 24.05.1990

Stortingsperiodar

  • Representant nr 13 for Hordaland, 2021 - 2025, R.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Valgkomiteen, 09.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Energi- og miljøkomiteen, 19.10.2021 - 21.10.2021
    Andre nestleder, Energi- og miljøkomiteen, 21.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 28.10.2021 - 30.09.2022