Tyldum, Per Olav

Tyldum, Per Olav (1964-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Nord-Trøndelag 2021-2025
Medlem
Næringskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 66 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 24.04.1964

Stortingsperiodar

  • Representant nr 4 for Nord-Trøndelag, 2021 - 2025, Sp.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Næringskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 28.10.2021 - 30.09.2022