Tyldum, Per Olav

Tyldum, Per Olav (1964-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Nord-Trøndelag 2021-2025
Medlem
Næringskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 115 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 24.04.1964

Stortingsperioder

  • Representant nr 4 for Nord-Trøndelag, 2021 - 2025, Sp.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Medlem, Næringskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjoner

  • 2021-2025

    Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 28.10.2021 - 30.09.2022