Nyholt, Hege Bae

Nyholt, Hege Bae (1978-)

Parti:
Rødt
Representant for
Sør-Trøndelag 2021-2025
Leder
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 70 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 02.08.1978

Stortingsperiodar

  • Representant nr 10 for Sør-Trøndelag, 2021 - 2025, R.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Fullmaktskomiteen, 01.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Utdannings- og forskningskomiteen, 19.10.2021 - 21.10.2021
    Leder, Utdannings- og forskningskomiteen, 21.10.2021 - 30.09.2025