Moflag, Tuva

Moflag, Tuva (1979-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Akershus 2017-2021
Medlem:
Helse- og omsorgskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 238 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 17.03.1979

Stortingsperioder

  • Representant nr 16 for Akershus, 2017 - 2021, A.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Helse- og omsorgskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 17.10.2017 - 30.09.2018