Tybring-Gjedde, Mathilde

Tybring-Gjedde, Mathilde (1992-)

Parti:
Høyre
Representant for
Oslo 2017-2021
Medlem
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 353 dager

Gå til bildegalleri

Tybring-Gjedde, Mathilde møter fast for Søreide, Ine M. Eriksen.

Biografi

Personalia

  • Født 15.12.1992

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Oslo, 2017 - 2021, H.

Vararepresentasjoner

  • Møter fast som representant fra 01.10.2017 for Ine M. Eriksen Søreide.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Utdannings- og forskningskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i regjering

  • Politisk rådgiver, Helse- og omsorgsdepartementet, 03.01.2017 - 30.09.2017