Gharahkhani, Masud

Gharahkhani, Masud (1982-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Buskerud 2017-2021
Medlem:
Kommunal- og forvaltningskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 301 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 22.09.1982

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 3 for Buskerud, 2009 - 2013, A.
  • Representant nr 8 for Buskerud, 2017 - 2021, A.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Familie- og kulturkomiteen, 12.10.2017 - 19.01.2018
    Medlem, Kommunal- og forvaltningskomiteen, 19.01.2018 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 17.10.2017 - 30.09.2018