Leirtrø, Kirsti

Leirtrø, Kirsti (1963-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Sør-Trøndelag 2017-2021
Medlem:
Transport- og kommunikasjonskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 77 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 27.08.1963

Stortingsperioder

  • Representant nr 9 for Sør-Trøndelag, 2017 - 2021, A.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Varamedlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021