Strifeldt, Bengt Rune

Strifeldt, Bengt Rune (1971-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Finnmark 2017-2021
Medlem
Næringskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 77 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Næringskomiteen

Medlem
12.09.2018 - 30.09.2021

Fremskrittspartiet

Tredje vara innpisker
01.10.2018 - 30.09.2021

Biografi

Personalia

  • Født 24.03.1971

Stortingsperioder

  • Representant nr 2 for Finnmark, 2017 - 2021, FrP.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 12.10.2017 - 12.09.2018
    Medlem, Næringskomiteen, 12.09.2018 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Medlem, Stortingets delegasjon for arktisk parlamentarisk samarbeid, 26.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i gruppestyrer

  • 2017-2021

    Tredje vara innpisker, Fremskrittspartiet, 01.10.2018 - 30.09.2021