Lund, Tobias Drevland

Lund, Tobias Drevland (1996-)

Parti:
Rødt
Representant for
Telemark 2021-2025
Medlem
Kommunal- og forvaltningskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 58 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 11.05.1996

Stortingsperiodar

  • Representant nr 6 for Telemark, 2021 - 2025, R.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Varamedlem, Valgkomiteen, 09.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Kommunal- og forvaltningskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 28.10.2021 - 30.09.2022