Sørvik, Terje

Sørvik, Terje (1967-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Nord-Trøndelag 2021-2025
Medlem
Kommunal- og forvaltningskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 67 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 04.06.1967

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 3 for Nord-Trøndelag, 2009 - 2013, A.
  • Vararepresentant nr 2 for Nord-Trøndelag, 2013 - 2017, A.
  • Representant nr 3 for Nord-Trøndelag, 2021 - 2025, A.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Kommunal- og forvaltningskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Medlem, Stortingets delegasjon til Europarådets parlamentariske forsamling, 28.10.2021 - 30.09.2025
    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 28.10.2021 - 30.09.2022
    Personlig varamedlem, Stortingets delegasjon til Organisasjonen for sikkerhet og samarbeid i Europas (OSSEs) parlamentariske forsamling, 28.10.2021 - 30.09.2025