Vitanza, Solveig

Vitanza, Solveig (1982-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Østfold 2021-2025
Medlem
Næringskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 55 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 10.07.1982

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 1 for Østfold, 2021 - 2025, A.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Næringskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til EFTA-parlamentarikerkomiteene og Den felles EØS-parlamentarikerkomiteen, 28.10.2021 - 30.09.2025
    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 28.10.2021 - 30.09.2022