Gjelsvik, Sigbjørn

Gjelsvik, Sigbjørn (1974-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Akershus 2021-2025
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
4 år, 66 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 30.03.1974

Stortingsperiodar

  • Representant nr 11 for Akershus, 2017 - 2021, Sp.
  • Representant nr 6 for Akershus, 2021 - 2025, Sp.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Medlem, Fullmaktskomiteen, 02.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Finanskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

    2021-2025

    Medlem, Finanskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2017-2021

    Medlem, Stortingets delegasjon til EFTA-parlamentarikerkomiteene og Den felles EØS-parlamentarikerkomiteen, 24.10.2017 - 30.09.2021

    2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til EFTA-parlamentarikerkomiteene og Den felles EØS-parlamentarikerkomiteen, 28.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i gruppestyre

  • 2017-2021

    Første varamedlem gruppestyret, Senterpartiet, 02.10.2017 - 30.09.2021