Bakke, Åse Kristin Ask

Bakke, Åse Kristin Ask (1996-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Møre og Romsdal 2021-2025
Medlem
Familie- og kulturkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 70 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 30.05.1996

Stortingsperiodar

  • Representant nr 6 for Møre og Romsdal, 2021 - 2025, A.

Medlemskap i presidentskapet

  • 2021-2025

    Sekretær, Stortinget, 09.10.2021 - 30.09.2022

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Familie- og kulturkomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025