Aydar, Seher

Aydar, Seher (1989-)

Parti:
Rødt
Representant for
Oslo 2021-2025
Medlem
Helse- og omsorgskomiteen
Medlem
Kontroll- og konstitusjonskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 99 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 10.09.1989

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 1 for Oslo, 2017 - 2021, R.
  • Representant nr 17 for Oslo, 2021 - 2025, R.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Helse- og omsorgskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Kontroll- og konstitusjonskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til NATOs parlamentariske forsamling, 28.10.2021 - 30.09.2025