Sandtrøen, Per Martin

Sandtrøen, Per Martin (1985-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Hedmark 2021-2025
Medlem
Kommunal- og forvaltningskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 63 dagar

Gå til biletgalleri

Sandtrøen, Per Martin møter fast for Vedum, Trygve Slagsvold.

Biografi

Personalia

  • Fødd 05.10.1985

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 1 for Hedmark, 2017 - 2021, Sp.
  • Vararepresentant nr 1 for Hedmark, 2021 - 2025, Sp.

Vararepresentasjonar

  • Møtte fast som representant 14.10.2021-30.09.2025 for Trygve Slagsvold Vedum.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Kommunal- og forvaltningskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025
    Varamedlem, Valgkomiteen, 26.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til EFTA-parlamentarikerkomiteene og Den felles EØS-parlamentarikerkomiteen, 28.10.2021 - 30.09.2025