Kjølmoen, Per Vidar

Kjølmoen, Per Vidar (1973-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Møre og Romsdal 2021-2025
Andre nestleder
Næringskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 66 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 03.05.1973

Stortingsperiodar

  • Representant nr 2 for Møre og Romsdal, 2021 - 2025, A.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Valgkomiteen, 09.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Næringskomiteen, 19.10.2021 - 30.11.2021
    Andre nestleder, Næringskomiteen, 30.11.2021 - 30.09.2025