Næss, Marianne Sivertsen

Næss, Marianne Sivertsen (1974-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Finnmark 2021-2025
Medlem
Energi- og miljøkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 70 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 28.03.1974

Stortingsperiodar

  • Representant nr 3 for Finnmark, 2021 - 2025, A.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Valgkomiteen, 09.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Energi- og miljøkomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Medlem, Stortingets delegasjon for arktisk parlamentarisk samarbeid, 28.10.2021 - 30.09.2025
    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 28.10.2021 - 30.09.2022