Kristjánsson, Mímir

Kristjánsson, Mímir (1986-)

Parti:
Rødt
Representant for
Rogaland 2021-2025
Medlem
Arbeids- og sosialkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 66 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 17.08.1986

Stortingsperiodar

  • Representant nr 14 for Rogaland, 2021 - 2025, R.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Arbeids- og sosialkomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til EFTA-parlamentarikerkomiteene og Den felles EØS-parlamentarikerkomiteen, 28.10.2021 - 30.09.2025
    Personlig varamedlem, Stortingets delegasjon til Organisasjonen for sikkerhet og samarbeid i Europas (OSSEs) parlamentariske forsamling, 28.10.2021 - 30.09.2025