Hussaini, Mani

Hussaini, Mani (1987-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Akershus 2021-2025
Medlem
Energi- og miljøkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 165 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 25.10.1987

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 3 for Akershus, 2013 - 2017, A.
  • Vararepresentant nr 1 for Akershus, 2017 - 2021, A.
  • Representant nr 17 for Akershus, 2021 - 2025, A.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Energi- og miljøkomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til EFTA-parlamentarikerkomiteene og Den felles EØS-parlamentarikerkomiteen, 28.10.2021 - 30.09.2025

Verv

Tillitsverv i parti

  • Leder AUF til 2018