Nilsen, Marius Arion

Nilsen, Marius Arion (1984-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Aust-Agder 2021-2025
Medlem
Energi- og miljøkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 62 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 14.08.1984

Stortingsperiodar

  • Representant nr 4 for Aust-Agder, 2021 - 2025, FrP.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Varamedlem, Valgkomiteen, 09.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Energi- og miljøkomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 28.10.2021 - 30.09.2022