Farahmand, Mahmoud

Farahmand, Mahmoud (1979-)

Parti:
Høyre
Representant for
Telemark 2021-2025
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 62 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 15.09.1979

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 3 for Telemark, 2017 - 2021, H.
  • Representant nr 3 for Telemark, 2021 - 2025, H.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Finanskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Personlig varamedlem, Stortingets delegasjon til Organisasjonen for sikkerhet og samarbeid i Europas (OSSEs) parlamentariske forsamling, 28.10.2021 - 30.09.2025