Lie, Kathy

Lie, Kathy (1964-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Buskerud 2021-2025
Medlem
Familie- og kulturkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 70 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 14.03.1964

Stortingsperiodar

  • Representant nr 8 for Buskerud, 2021 - 2025, SV.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Familie- og kulturkomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 28.10.2021 - 30.09.2022