Wold, Grete

Wold, Grete (1968-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Vestfold 2021-2025
Medlem
Kommunal- og forvaltningskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 58 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 15.01.1968

Stortingsperiodar

  • Representant nr 7 for Vestfold, 2021 - 2025, SV.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Kommunal- og forvaltningskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til det parlamentariske partnerskapet Asia-Europa (ASEP), 28.10.2021 - 30.09.2025