Lien, Geir Inge

Lien, Geir Inge (1972-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Møre og Romsdal 2021-2025
Medlem
Transport- og kommunikasjonskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 7 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 30.05.1972

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 4 for Møre og Romsdal, 2009 - 2013, Sp.
  • Vararepresentant nr 1 for Møre og Romsdal, 2013 - 2017, Sp.
  • Vararepresentant nr 1 for Møre og Romsdal, 2017 - 2021, Sp.
  • Representant nr 7 for Møre og Romsdal, 2021 - 2025, Sp.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Europarådets parlamentariske forsamling, 28.10.2021 - 30.09.2025