Jørgensen, Geir

Jørgensen, Geir (1972-)

Parti:
Rødt
Representant for
Nordland 2021-2025
Medlem
Næringskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 66 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 16.12.1972

Stortingsperiodar

  • Representant nr 9 for Nordland, 2021 - 2025, R.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Næringskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon for arktisk parlamentarisk samarbeid, 28.10.2021 - 30.09.2025