Iversen, Geir Adelsten

Iversen, Geir Adelsten (1954-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Finnmark 2021-2025
Medlem
Transport- og kommunikasjonskomiteen
Ansiennitet:
4 år, 66 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 20.09.1954

Stortingsperiodar

  • Representant nr 4 for Finnmark, 2017 - 2021, Sp.
  • Representant nr 2 for Finnmark, 2021 - 2025, Sp.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Varamedlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Næringskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

    2021-2025

    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025