Jacobsen, Frode

Jacobsen, Frode (1968-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Oslo 2021-2025
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 53 dagar

Gå til biletgalleri

Jacobsen, Frode møter fast for Støre, Jonas Gahr.

Biografi

Personalia

  • Fødd 05.08.1968

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 1 for Oslo, 2021 - 2025, A.

Vararepresentasjonar

  • Møtte fast som representant 14.10.2021-30.09.2025 for Jonas Gahr Støre.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Finanskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025
    Varamedlem, Valgkomiteen, 26.10.2021 - 30.09.2025