Sve, Frank Edvard

Sve, Frank Edvard (1968-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Møre og Romsdal 2021-2025
Medlem
Energi- og miljøkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 58 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Energi- og miljøkomiteen

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Fremskrittspartiet

Andre varamedlem gruppestyret
01.10.2021 - 30.09.2025

Biografi

Personalia

  • Fødd 18.02.1968

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 4 for Møre og Romsdal, 2001 - 2005, FrP.
  • Representant nr 5 for Møre og Romsdal, 2021 - 2025, FrP.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Energi- og miljøkomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i gruppestyre

  • 2021-2025

    Andre varamedlem gruppestyret, Fremskrittspartiet, 01.10.2021 - 30.09.2025

Verv

Offentlege verv

  • Medlem Representantskapet for Norges Bank frå 2014