Waagen, Elise

Waagen, Elise (1990-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Østfold 2021-2025
Andre nestleder
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
4 år, 63 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 19.02.1990

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 3 for Østfold, 2013 - 2017, A.
  • Representant nr 4 for Østfold, 2017 - 2021, A.
  • Representant nr 3 for Østfold, 2021 - 2025, A.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Medlem, Helse- og omsorgskomiteen, 12.10.2017 - 04.10.2019
    Medlem, Arbeids- og sosialkomiteen, 04.10.2019 - 30.09.2021

    2021-2025

    Medlem, Valgkomiteen, 09.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Utdannings- og forskningskomiteen, 19.10.2021 - 21.10.2021
    Andre nestleder, Utdannings- og forskningskomiteen, 21.10.2021 - 30.09.2025