Kjerstad, Birgit Oline

Kjerstad, Birgit Oline (1961-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Møre og Romsdal 2021-2025
Medlem
Energi- og miljøkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 70 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 11.09.1961

Stortingsperiodar

  • Representant nr 8 for Møre og Romsdal, 2021 - 2025, SV.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Energi- og miljøkomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Den interparlamentariske union (IPU), 28.10.2021 - 30.09.2025