Unneland, Andreas Sjalg

Unneland, Andreas Sjalg (1994-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Oslo 2021-2025
Medlem
Justiskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 70 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 30.06.1994

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 4 for Hordaland, 2017 - 2021, SV.
  • Representant nr 18 for Oslo, 2021 - 2025, SV.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Justiskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 28.10.2021 - 30.09.2022