Hjemdal, Silje

Hjemdal, Silje (1984-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Hordaland 2017-2021
Medlem
Familie- og kulturkomiteen
Ansiennitet:
1 år, 238 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 08.08.1984

Stortingsperiodar

  • Representant nr 8 for Hordaland, 2017 - 2021, FrP.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Medlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Familie- og kulturkomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjonar

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Europarådets parlamentariske forsamling, 24.10.2017 - 30.09.2021