Lyngedal, Åsunn

Lyngedal, Åsunn (1968-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Nordland 2017-2021
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 49 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 17.07.1968

Stortingsperioder

  • Representant nr 5 for Nordland, 2017 - 2021, A.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Varamedlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Finanskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Europarådets parlamentariske forsamling, 24.10.2017 - 08.12.2017