Lerbrekk, Solfrid

Lerbrekk, Solfrid (1990-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Rogaland 2017-2021
Medlem:
Arbeids- og sosialkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 293 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 29.11.1990

Stortingsperioder

  • Representant nr 14 for Rogaland, 2017 - 2021, SV.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Arbeids- og sosialkomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 17.10.2017 - 30.09.2018

Verv

Tillitsverv i organisasjoner

  • Varamedlem Brukerrådet for representantordninger 2017