Johansen, Jan Steinar Engeli

Johansen, Jan Steinar Engeli (1972-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Møre og Romsdal 2017-2021
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 73 dager

Gå til bildegalleri

Johansen, Jan Steinar Engeli møter fast for Dale, Jon Georg.

Biografi

Personalia

  • Født 12.06.1972

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 3 for Møre og Romsdal, 1997 - 2001, FrP.
  • Vararepresentant nr 1 for Møre og Romsdal, 2017 - 2021, FrP.

Vararepresentasjoner

  • Møtte fast som representant 01.10.2017-20.03.2018 for Sylvi Listhaug.
  • Møter fast som representant fra 20.03.2018 for Jon Georg Dale.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Helse- og omsorgskomiteen, 12.10.2017 - 05.04.2018
    Medlem, Finanskomiteen, 05.04.2018 - 30.09.2021