Gunnes, Jon

Gunnes, Jon (1956-)

Parti:
Venstre
Representant for
Sør-Trøndelag 2017-2021
Andre nestleder:
Transport- og kommunikasjonskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 74 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 08.11.1956

Stortingsperioder

  • Representant nr 10 for Sør-Trøndelag, 2017 - 2021, V.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 12.10.2017 - 18.10.2017
    Andre nestleder, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 18.10.2017 - 30.09.2021