Harberg, Svein

Harberg, Svein (1958-)

Parti:
Høyre
Representant for
Aust-Agder 2021-2025
Andre nestleder
Kontroll- og konstitusjonskomiteen
Ansiennitet:
12 år, 120 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Stortinget

Første visepresident
09.10.2021 - 30.09.2022

Fullmaktskomiteen

Medlem
01.10.2021 - 30.09.2025

Kontroll- og konstitusjonskomiteen

Andre nestleder
28.10.2021 - 30.09.2025

Valgkomiteen

Medlem
09.10.2021 - 30.09.2025

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle