Søk
Søk i saker og publikasjoner fra Stortinget og regjeringen og redaksjonelle artikler tilbake til 1996. For historiske saker, se eget søk.
Du bruker en gammel nettleser. For å kunne bruke all funksjonalitet i nettsidene må du bytte til en nyere og oppdatert nettleser. Se oversikt over støttede nettlesere.
"Mesnalien Sykehus ble kjøpt for 16,5 mill. kroner for å benyttes til rehabiliteringssenter for kreftpasienter. Hvor store kostnader er nå påløpt prosjektet og hvilke avtaler og opplegg om fremtidig utbygging av senteret er nå utarbeidet?"
Datert: 11.05.1988
Besvart: 11.05.1988 av sosialminister Tove Strand

Arne Skauge (H): "Mesnalien Sykehus ble kjøpt for 16,5 mill. kroner for å benyttes til rehabiliteringssenter for kreftpasienter.
Hvor store kostnader er nå påløpt prosjektet og hvilke avtaler og opplegg om fremtidig utbygging av senteret er nå utarbeidet?"