Storehaug, Tore

Storehaug, Tore (1992-)

Parti:
Kristelig Folkeparti
Representant for
Sogn og Fjordane 2017-2021
Medlem
Energi- og miljøkomiteen
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
2 år, 67 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Energi- og miljøkomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Finanskomiteen

Medlem
31.01.2019 - 30.09.2021

Stortingets delegasjon til Nordisk råd

Varamedlem
17.10.2017 - 30.09.2020

Kristelig Folkeparti

Første varamedlem gruppestyret
29.01.2019 - 30.09.2021

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle