|
FELLES HØRING MED 4 INSTANSER
|
10.15 - 10.20
|
LIKESTILLINGS- OG DISKRIMINERINGSOMBUDET Åsulv Solstad, avdelingsleder Margrethe Søbstad, fagdirektør
|
10.20 - 10.25
|
NÆRINGSLIVETS HOVEDORGANISASJON Kristina Jullum Hagen, avdelingsdirektør Cathrine Opstad Sunde, advokat
|
10.25 - 10.30
|
KS Solfrid Vaage Haukaas, advokat Gry Brandshaug Dale, advokat
|
10.30 - 10.35
|
LANDSORGANISASJONEN I NORGE Synnøve Konglevoll, spesialrådgiver
|
10.35 - 10.40
|
Felles spørsmålsrunde
|
|
FELLES HØRING MED 4 INSTANSER
|
10.40 - 10.45
|
HOVEDORGANISASJONEN VIRKE Stian Sigurdsen, leder arbeidslivspolitikk Gry Langsæther, seniorrådgiver arbeidslivspolitikk
|
10.45 - 10.50
|
YRKESORGANISASJONENES SENTRALFORBUND OG NEGOTIA Hans-Erik Skjæggerud, 2. nestleder YS Hege Herø, seniorrådgiver YS Nina Møglestue, forhandlingssjef, Negotia Monica Paulsen, 1. nestleder Negotia
|
10.50 - 10.55
|
AKADEMIKERNE Kari Sollien, leder Anette Basma, seniorrådgiver
|
10.55 - 11.00
|
UNIO Ragnhild Lied, leder Nora Sørensen, rådgiver
|
11.00 - 11.05
|
Felles spørsmålsrunde
|
|
FELLES HØRING MED 4 INSTANSER
|
11.05 - 11.10
|
HANDEL OG KONTOR I NORGE Jon Olav Bjergene, avdelingsleder Sissel Weholdt, faglig sekretær
|
11.10 - 11.15
|
ARBEIDSGIVERFORENINGEN SPEKTER Tore Eugen Kvalheim, direktør Odd Erik Stende, fagsjef myndighetskontakt
|
11.15 - 11.20
|
NORSK TJENESTEMANNSLAG Ingerid Marie Utvik, forbundssekretær Christopher Gambert, tillitsvalgt NTL LDO
|
11.20 - 11.25
|
UTDANNINGSFORBUNDET Ann Mari Milo Lorentzen, sentralstyremedlem Anette Moldrem, juridisk rådgiver Kathrine Blyverket, seniorrådgiver
|
11.25 - 11.30
|
Felles spørsmålsrunde
|
11.30 - 11.40
|
Pause
|
|
FELLES HØRING MED 4 INSTANSER
|
11.40 - 11.45
|
DEN NORSKE LEGEFORENING Clara Sofie Bratholm, styremedlem Anders Schrøder Amundsen, advokat Christer Mjåset, Yngre legers forening
|
11.45 - 11.50
|
NORSK SYKEPLEIERFORBUND Karen Bjøro, 2. nestleder Nina Merete Kristiansen, seniorrådgiver
|
11.50 - 11.55
|
FELLESORGANISASJONEN Ane Lindholt, rådgiver Sissel Hallem, rådgiver
|
11.55 - 12.00
|
FUNKSJONSHEMMEDES FELLESORGANISASJON Lilly Ann Elvestad, generalsekretær Berit Therese Larsen, fagpolitisk rådgiver
|
12.00 - 12.05
|
Felles spørsmålsrunde
|
|
FELLES HØRING MED 4 INSTANSER
|
12.05 - 12.10
|
NORGES HANDIKAPFORBUND Arne Lein, forbundsleder Camilla Huggins Aase, interessepolitisk rådgiver
|
12.10 - 12.15
|
HØRSELSHEMMEDES LANDSFORBUND Anders Hegre, generalsekretær Hildegunn Fallang, interessepolitisk rådgiver
|
12.15 - 12.20
|
NORGES BLINDEFORBUND Sverre Fuglerud, seksjonsleder Stian Innerdal, spesialrådgiver
|
12.20 - 12.25
|
SENIORSAKEN Brit Fløistad
|
12.25 - 12.30
|
Felles spørsmålsrunde
|
12.30 - 12.40
|
Pause
|
|
FELLES HØRING MED 4 INSTANSER
|
12.40 - 12.45
|
ANTIRASISTISK SENTER Rune Berglund Steen, leder Mari Lindløkken, nestleder
|
12.45 - 12.50
|
MANNSFORUM Kjell Thue, leder Guttorm Grundt, nestleder Dag Furuholmen, styremedlem Øivind Østberg, advokat
|
12.50 - 12.55
|
REFORM - RESSURSSENTER FOR MENN Are Saastad, daglig leder Ole Bredesen Nordfjell, seniorrådgiver
|
12.55 - 13.00
|
JURIDISK RÅDGIVNING FOR KVINNER Camilla Heggø Olsen, saksbehandler Jenny Marie Solgaard, saksbehandler Hanna Rummelhoff, fagrådgiver
|
13.00 - 13.05
|
Felles spørsmålsrunde
|
|
FELLES HØRING MED 5 INSTANSER
|
13.05 - 13.10
|
SEX OG SAMFUNN Maria Røsok, daglig leder
|
13.10 - 13.15
|
SKEIV UNGDOM Ask Aleksi Berglund, påtroppende politisk leder Meldt forfall pga. sykdom
|
13.15 - 13.20
|
FRI - FORENINGEN FOR KJØNNS- OG SEKSUALITETSMANGFOLD Ingvild Endestad, leder Eirik Aimar Engebretsen, juridisk rådgiver
|
13.20 - 13.25
|
MENNESKERETTSALLIANSEN Dag Øistein Endsjø, nestleder Jeanette J. Solstad Remø, tidligere leder
|
13.25 - 13.30
|
MIRA-SENTERET Gro Kvigne, administrasjonsansvarlig Marie Hulthin, rådgiver
|
13.30 - 13.35
|
Felles spørsmålsrunde
|